Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

‘Fushata po bëhet me makina e njerëz të armatosur’, Eni Vasili i pret hovin Babaramos: Ti po thua që Blendi Klosi ka njerëz të armatosur, s’më duket nga ata mua (MINISTRI S’MBAN TË QERSHURËN)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Ilir Babaramo ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme duke thënë se fushata tani po bëhet me makina dhe njerëz të armatosur të cilët kanë ndarë territoret e tyre.

‘Po bëhet një fushatë me makina e me njerëz të armatosur. Pra po shohim që këtu beteja është kush ka më shumë njerëz. Kush ka më shumë makina dhe njerëz të armatosur’, tha Babaramo në emisionin Open, ndërkohë që menjëherë ndërhyri moderatorja Eni Vasili e cila ia preu hovin gazetarit.

‘Pra po thua që Klosi ka njerëz të armatosur. Se Klosin kemi këtu dhe ai po bën fushatë. Mua Klosi s’më duket nga ata’, tha Eni Vasili, ndërkohë që ministri Klosi qëndronte në sfond dhe teksa i dëgjoi nisi të qeshte.

Më shumë
spot_img
spot_img