Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Furtunë” në Big Brother Vip, ish-e dashura e Granitit futet sot në shtëpi?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Grant Cana është një ndër emrat më të komentuar në “Big Brother Vip”. Marrëdhënia e tij me Fifin e ka vendosur Granitin në qendër të vëmendjes.

Mirëpo, me sa duket sot në mbrëmje do të ketë të papritura në këtë program, shkruan. Shtëpisë do t’i bashkohen tre banore të reja dhe një prej tyre si duket do të jetë një nga ish të dashurat e Granitit.

“Të martën do hyjnë tre banore të reja dhe përflitet që njëra prej tyre ka një histori me Granitin”, tha Vrapi në “Shqipëria live”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img