Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Furgoni PËRPLASET “kokë më kokë” me makinën tek Rruga e Kombit, nisen me urgjencë në spital dy VAJZA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme tek Rruga e Kombit.

Mësohet se janë përplasur “kokë më kokë”, një furgon dhe një makinë.

Përplasja ka qenë shumë e fortë dhe si pasojë kanë mbetur të lënduara dy vajza, shoferja dhe pasagjerja.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore të dy vajzave të plagosura.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img