Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Furgoni i mbushur me goma shpërthen në flakë në Memaliaj, ishte në ecje në autostradë (Dyshimet-EMRI shoferit)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një furgon i mbushur me goma makinash ka shpërthyer në flakë, teksa ishte në ecje në një pjesë të autostradës Levan-Tepelenë. Mësohet se mjeti i drejtuar nga Klinton Mullai është dejgur në afërsi të Memaliajt.

Dyshimet janë se ka qenë një defekt elektrik ai që ka shkaktuar shkëndijën dhe më pas furgoni ka shpërthyer në flakë. Ngjarja ka nodhur pranë fshatit Ilirias, në segmentin e autostradës që të çon për në Memaliaj, Krahës-Memaliaj.

Fatmirësisht, shoferi sapo ka parë flakët, ka zbitur nga mjeti dhe ka shpëtuar pa asnjë lëndim. Paraprakisht, dyshimet janë për një shkëndijë elektrike, megjithatë Policia ka shkuar dhe ndodhet në vendngjarje.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img