Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Fundoset jahti luksoz në Drimadhë, ja në pronësi të kujt është

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një jaht 17 m i gjatë është fundosur pasditen e sotme në zonën e Drimadhës në Vlorë.

Jahti në pronësi të Festim Mark Prendi ka qenë i ankoruar ( në spirancë) rreth 130 m larg bregut të detit.

albsig

Sipas informacioneve të para mësohet se jahti fatmirësisht nuk ka patur njerës brenda, ndërkohë dyshohet se i janë janë hapur tapat në pjesën e fundit të mjetit.

Si pasojë jahti është fundosur dhe ka përfunduar në thellësitë e ujërave të Drimadhës .Ndërkohë, policia kufitare po merr në pyetje pronarin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img