Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

“Fundjavë të mbarë miq”, Berisha i pashqetësuar nga “non-grata” britanike: Perëndim i bukur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se planifikon të shijojë fundjavën i qetë pranë bregdetit, ndonëse sot ishte vetë ai që njoftoi se pas SHBA, Mbretëria e Bashkuar e kishte shpallur non-grata.

Berisha duket i pashqetësuar teksa poston këtë foto nga një perëndim dielli mbi det, dhe i uron ndjekësve të tij “fundjavë të mbarë”.

“Perëndim i bukur. Fundjavë të mbarë miq! sb”, shkruan Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img