Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Fundjavë stresuese nga trafiku, radhë kilometrike dhe në Rrugën e Kombit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fundjava ka sjellë sërish radhët kilometrike në kufijtë e Shqipërisë.

Përveç doganës së Kakavijës, edhe aksi i Morinë-Kukës i Rrugës së Kombit është bllokuar për shkak të fluksit të madh të pushuesve që vijnë nga Kosova për të kaluar pushimet verore në vendin tonë në plazhet e Vlorës, Shëngjinit, Velipojës dhe Durrësit.

Bllokimet e shpeshta të aksit Morinë-Kukës kanë krijuar radhë të gjatë të makinave.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img