Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Fundjavë në bregdet, radhë kilometrike makinash në Morinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Radhë kilometrike automjetesh është krijuar ditën e sotme në doganën e Morinës për shkak se një numër i madh turistësh kosovarë kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar fundjavën.

Ky fluks i madh udhëtarësh vjen në një kohë kur jemi në pikun e pushimeve verore, dhe numri i turistëve nga Kosova që zgjedhin Shqipërinë për t’u relaksuar është si gjithmonë i madh.

Pala shqiptare po punon me procedurë të thjesht e shpejtë, por fluksi është jashtëzakonisht i madh, ndaj janë krijuar radhë kilometrike. Radhë e gjatë është krijuar edhe të Ura e Drinit të Zi, për shkak të fluksit të madh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img