Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Fundjava me mot të qëndrueshëm, e shtuna dhe e diela nën pushtetin e diellit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fundjava pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qendrueshme. Mot i kthjellët pritet të mbizotëroj në pjesën më të madhe të vendit.  Vranësirat parashikohen të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Era parashikohet nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-7m/sek, e hera-herës përgjatë vijës bregdetare jugore pritet të fitoj shpejtësi deri në 10m/sek.

Temperaturat parashikohet të pësojnë rritje të lehtë në të dyja vlerat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img