Hapësire reklamuese

Aktualitet

Fundjava me mot ideal për tu rikthyer në plazh

Shkruar nga Newsbomb
Fundjava me mot ideal për tu rikthyer në plazh

Vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike në fundjavë. Moti parashikohet i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit si dhe alternime vranësirash kalimtare në orët e mesditës dhe pasdites.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak raporton se orët me diell do të mbizotërojnë në gjithë vendin, ndërsa nuk pritet rikthim i reshjeve.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare deri në 5 m/s, e cila përgjatë vijës bregdetare fiton shpejtësi deri në 10-12m/s kryesisht ditën e diel. Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 1-2 ballë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese