Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Fundjava me diell, Basha preferon xhiro me fëmijët në bulevardin e kryeqytetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka preferuar xhiro me fëmijët e tij në bulevardin kryesor të kryeqytetit, për të kaluar këtë fundjavë me diell.

Basha ka përfituar nga koha e mirë dhe ndryshe nga shumica e politikanëve, të cilët preferojnë drekat jashtë Tiranës, ka vendosur të qendrojë në qytetin që dikur ka drejtuar.

albsig

Një fundjavë e qetë duket e kjo e kreut të opozitës, ndryshe nga ditët e tjera të javës që janë të ngjeshura me takime, deklarata dhe konferenca në betejën përballë qeverisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img