Fundjava e qetë e Monika Kryemadhit, zbuloni nga e ndjek protestën “Zonja e parë” (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:54 13-05-2017 Fundjava e qetë e Monika Kryemadhit, zbuloni nga e ndjek protestën “Zonja e parë” (FOTO)

Sot, opozita zhvillon protestën masive me zbarkimin e tubuesve nga e gjithë Shqipëria.

Por, si fundjavë që është shumë prej politikanëve zgjedhin të lënë Tiranën e zhurmshme dhe të shijojnë qetësinë e zonave rurale dhe turistike në të njëjtën kohë.

Nënkryetarja e LSI, njëherësh edhe Zonja e Parë e vendit, Monika Kryemadhi tregon herët në mëngjes se fundjava e saj ka nisur plot dashuri dhe diell. Ajo tregon në facebook se do të kalojë një fundjavë të qetë në Shebenik të Prrenjasit.

“Shijojeni këtë të shtunë me dashuri dhe diell. Unë këtë të shtunë do ta kaloj në Shebenik të Prrenjasit me miqtë e LRI”, shkruan Kryemadhi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092318058013916
array(1) { ["section"]=> string(89) "fundjava-e-qete-e-monika-kryemadhit-zbuloni-nga-e-ndjek-protesten-zonja-e-pare-foto-78486" }