Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Fugoni ‘fluturon’ në rrugë, aksi Rrogozhinë-Lushnje PUSHTOHET nga akulli

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0c8c5ea457bd027cbaad82ee1febac70

Një fugon është përmbysur në rrugë në autiostradën Rrogozhinë-Lushnje, për shkak të akullit që mbizotëron në rrugë duke vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Prania e akullit dhe dëborës në rrugë ka bërë që të perplasen disa mjete dhe fugoni që po transportionte mallra të dalë nga rruga.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshtatit Dushk.

Deri në këto momente nuk është narrë asjë masë për hedhjen e kripës dhe zhbllokimin e rrugës.

Më shumë

spot_img
spot_img