Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ftohtë dhe dëborë jashtë? Kreu i FSHF-së Armando Duka e ka një zgjidhje…për veten (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img