Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

“Ftesa e këtij shkavellut tregon respektin që organizatorët kanë për vrasjet që Serbia ka bërë”, Unikatil reagon ashpër: Ajo birrë e k**** të bojkotohet!

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe reperi, Unikatil i është bashkuar së fundmi artistëve të tjerë sa i përket reagimeve për pjesëmarrjen e këngëtarit serb, Goran Bregovic, në festivalin e Korçës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Viktor Palokaj i njohur si Unikkatil ka kërkuar bojkotimin e këtij festivali.

Sipas reperit, ftesa që i është bërë Bregovic tregon qartë respektin që organizatorët e këtij festivali kanë për torturat dhe vrasjet që Serbia i ka bërë shqiptarëve të Kosovës.

“Ftesa e këtij shkavellit në atë koncert e tregon nivelin e respektit që organizatori e ka për torturat e vrasjet që Serbia i ka bô ndaj Shqiptarëve të Kosovës. Ndëshkimi mà i mirë ish kônë nëse bojkotohet ai koncert e sidomos ajo birrë e k**** përgjithmonë”, ka shkruar Unikkatil.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img