Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Fshijeni! Version i shëmtuar”, Elsa Lila i kundërpërgjigjet për herë të parë kompozitorit të “Pyes Lotin”

Shkruar nga Newsbomb

Vëmendjen më të madhe në Festivalin e Këngës e mori rikthimi i këngëtares Elsa Lila. Ndonëse, kanë kaluar disa javë prej përfundimit të festivalit, polemikat vijojnë.

Ajo që bëri më tepër bujë ishte pikërisht revolta e kompozitorit të këngës "Pyes Lotin", Valentin Veizi, i cili u shpreh i revoltuar për versionin e ri të këngës të kënduar në festival nga Elsa Lila dhe Capital T.

Pas ankesës që kompozitori bëri, kënga u fshi nga faqja zyrtare në YouTube e “Festivalit të Këngës.” Mirëpo “kush duron fiton!” Është pikërisht kjo mënyra se si Elsa Lila i është përgjigjur së fundmi kopozitorit.

Përmes një "InstaStory", Elsa ka bërë me dije që kënga "Pyes Lotin" e kënduar nga ajo dhe Capital T është rikthyer në YouTube.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese