Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Fshihej në Shqipëri, kapet 25-vjeçarja sapo zbret në portin e Ankonës, ja për çfarë akuzohej

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25-vjeçare ka rënë në prangat e policisë italiane apo ka mbërritur nga Shqipëria në portin e Ankonës.

Bëhet me dije se shqiptarja fshihej në Shqipëri, pasi në Itali ishte nën hetim së bashku me bashkëshortin dhe 4 persona të tjerë për trafikim të lëndëvee narkotike. Çifti i shqiptarëve, megjithatë, për t’i shpëtuar dispozitës së gjyqtarëve, ishin larguar përsëri në vendlindje.

albsig

Më pas kundër burrit të gruas u lëshua një urdhër-arresti europian, pas të cilit 26-vjeçari u ekstradua më 28 korrik në Itali dhe përfundoi në qelitë e burgut të Capanne-s.

Ndërkohë që 25-vjeçarja është arrestuar sot, ndërsa gjykata më pas e la në “arrest shtëpie”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img