Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Fshesë’ në Policinë e Vlorës, pezullohen disa SHEFA dhe INSPEKTORË ZONASH

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d8f2834b760bc1f86fd966ece9227559

“Fshesë”  në Policinë e Vlorës. 

Mësohet se 6 oficerë policie janë pezulluar nga detyra, ndërsa 16 të tjerë kanë marrë vërejtje.

Burimet konfirmojnë se efektivët e policisë e pezulluar ishin me detyrë inspektor zonash dhe shefa në Drejtorinë e Policisë Vlorë. Ende nuk dihen arsyet e vërteta të kësaj vendimmarrje.

Urdhri për pezullimin e tyre ka ardhur nga Tirana, ndërsa pritet të mësohen më shumë detaje në vijim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img