Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Fshehu drogën në enë për oriz, arrestohet shqiptari në Selanik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar 40 vjeç u arrestua dje pasdite në Selanik, pasi u kap me drogë.

Ai e kishte fshehur 143.3 gramë kokainë në enë plastike për oriz dhe iu sekuestruan dy peshore elektronike.

Gjithashtu 40 vjeçarit shqiptar iu kapën edhe para në shumën prej afro 1700 euro, si dhe 2 telefona celularë. Ai përdorte telefonat për të gjetur klientë.

Aktualisht është i arrestuar nën akuzat e trafikut të drogës.

Më shumë

spot_img