Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

FRPD-ja ‘SHKARKON’ live Lulzim Bashën, Berisha shkrihet së qershuri: Kush është pro, të ngrejë dorën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të rinjtë e FRPD-së që kanë marrë pjesë sot në “foltoren” e Sali Berishës, janë shprehur kundër vendimit të kryedemokratit Lulzim Basha për zgjedhje në FRPD dhe LDGSH.

Një prej tyre, teksa ka marrë fjalën, ka propozuar shkarkimin e kryetarit Basha, duke kërkuar që të votohet aty për aty.

“Kush është pro shkarkimit të ngrejë dorën. Kundër, abstenim s’ka”, tha ai duke shtuar se vetëm nëse njeh shkarkimin e tij, Basha mund të bëjë zgjedhje në FRPD.

Ndërkaq, ish-kryetari i PD-së Sali Berisha e ka përcjellë këtë moment me të qeshura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img