Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

FRPD hap garën për zgjedhjen e lidershipit të ri, afati për dorëzimin e kandidaturës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i FRPD, Grigels Muçollari ka firmosur vendimin për çeljen zyrtare të garës për kreun e ri të FRPD. Afati për të dorëzuar kandidaturën është data 28 korrik 2022.

Bëhet e ditur se dokumentacioni i nevojshëm kërkon edhe një CV, letër motivimi, fotokopje të diplomës së arsimit të lartë, si dhe kualifikime të tjera.

Kujtojmë se FRPD drejtohet ende nga Belind Këlliçi i cili dha dorëheqjen në 11 nëntor të 2021.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img