Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Frikë dhe panik, del video e aksidentit të Marc Marquez

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditë e keqe për Marc Marquez. Spanjolli ka pësuar një aksident të frikshëm, gjatë testeve të lira, para provave zyrtare.

Piloti i njohur i Moto GP ka humbur kontrollin e motorit të tij për shkak të shpejtësisë së madhe, duke u përplasur. Motori i tij u dëmtua, ndërsa Marquez mësohet se është ngritur vetë në këmbë, çka përbën një lajm të mirë.

Të gjithë janë me sy e veshë për t’u njohur me të rejat rreth gjendjes së tij shëndetësore. Marc Marquez është një nga më të mirët në botën e madhe të Moto GP, teksa numëron jo pak, por 8 tituj kampion bote.

spot_img

Më shumë

spot_img