Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Frika për ndonjë sulm ndaj tij, Klodian Çalamani zhvendoset nga Burgu i Fierit, ja ku është dërguar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vrasësi i Mateos 8 vjeçar në Fier, Klodian Çalamani, është zhvendosur mbrëmjen e sotme nga burg i Fierit, për shkak të frikës për ndonjë sulm ndaj tij.

Ai është dërguar në Paraburgimin e Vlorës, i shoqëruar nga Policia e Burgjeve dhe Policia e Rendit.

Kujtojmë se edhe gjatë seancës për vendosjen e masës së sigurisë në gjykatë ditën e sotme ka patur incidente, pasi familjarët e vogëlushit kanë kërkuar që të përballen vetë me vrasësin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img