Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Francezja 19 vjeçare rreh me grushta 20 vjeçaren shqiptare, e çështja përfundon në prokurori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë e re 19-vjeçare nga Franca do ta ketë të vështirë të udhëtojë drejt vendit të saj Francë, pas një sherri banal që ka pasur me një vajzë 20 vjeçare nga Shqipëria në Aeroportin e Rinasit ditën e djeshme.

Sipas njoftimit të policisë, por edhe dëshmitarëve okularë, dy vajzat kanë filluar të rrihen me grushta dhe duke u kapur prej flokësh në aeroport. Kanë qenë njerëzit përreth që i kanë ndarë të dyja, por çështja nuk mbaron me kaq. Shqiptarja 20 vjeçare me inicialet K.D, banuese në Tiranë e ka denoncuar në komisariatin e Rinasit, shtetasen franceze.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.09.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasen franceze H. D.,19 vjeçe, banuese në Francë, sepse në orën 17:30, në PKK Rinas, në ambientet e terminalit të aeroportit është konfliktuar fizikisht me shtetasen shqiptare K. D,  20 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila ka bërë kallëzim pranë Komisariatit të Policisë Rinas. Neni 274 i K.P.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img