Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Françeska Jaçe ‘tërbon’ çunat në Instagram, zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

6e4304558ddbdc8c149c2f523fd7c54d

Françeska Jaçe është një nga vajzat më bukuroshe në showbiz-in shqiptar, shumë e dashur për publikun teksa numër mijëra fansa në rrjete sociale.

Ish-banorja e Big Brother, modele e tashmë biznesmene, është shumë aktive në Instagram e Facebook, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, shpeshherë edhe provokuese.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Së fundmi ajo ka postuar në Insta një foto brenda makinës, e ulur në sedijle me bluzën e zbërthyer. Gjoksi bombastik ka tërbuar fansat të cilët kanë mbetur “me gisht në gojë”.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Më shumë

spot_img