Françeska Jaçe 'tërbon' çunat në Instagram, zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:24 03-06-2020 Françeska Jaçe 'tërbon' çunat në Instagram, zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTO) Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një nga vajzat më bukuroshe në showbiz-in shqiptar, shumë e dashur për publikun teksa numër mijëra fansa në rrjete sociale.

Ish-banorja e Big Brother, modele e tashmë biznesmene, është shumë aktive në Instagram e Facebook, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, shpeshherë edhe provokuese.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Së fundmi ajo ka postuar në Insta një foto brenda makinës, e ulur në sedijle me bluzën e zbërthyer. Gjoksi bombastik ka tërbuar fansat të cilët kanë mbetur "me gisht në gojë".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009990930557251
array(1) { ["section"]=> string(105) "franceska-jace-terbon-cunat-ne-instagram-zberthen-bluzen-dhe-nxjerr-jashte-gjoksin-shperthyes-foto-208958" }