Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Françeska Jaçe nuk di të ndalet/ Pozon topless dhe pa mbathje, mbulohet vetëm nga… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

c9347ed9e7306f4c6acc5d81ab0d36e6

Françeska Jaçe ka provokuar sërish, me atë që ajo di të bëjë më mirë. Ish-banorja e Big Brother, tashmë modele, por edhe biznesmene, nuk di të ndalet me pozat sensuale dhe provokuese që bën, në këto ditë izolimi.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë publikon foto e video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm. Së fundmi bukuroshja nga labëria ka postuar në Instagram një foto, që padyshim i ka “çmendur” të gjithë, duke i lënë “me gisht në gojë”.

Në këmbë e mbështetur pas derës, Françeska duket që nuk ka reçipeta e as mbathje, por mbulohet vetëm nga një mantel gjumi, e thithkën e majtë e ka mbulur me efekt aplikacioni.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img