Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Françeska Jaçe i futet politikës, tregon se ku do të kandidojë për deputete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

823da770e3f4322457424087e42e8cbf

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Françeska Jaçe është ndër personazhet më të komentuara kjo për shkak të postimeve provokuese.

Në një intervistë për ‘prive’  ka treguar edhe dëshirën për tu përfshirë në politikë.

Jaçe u pyet nëse është e majtë ose e djathtë, pyetje të cilës iu përgjigj kështu:

“Kam ndërmend që të hedh vetë kandidaturën në Vlorë si deputete e Vlorës, kështu që ngelet për t’u parë”.

Më shumë

spot_img
spot_img