Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Franca shënon 635 viktima në 24 orë nga koronavirusi, numri total po i afrohet 14 mijë (SHIFRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3da1cc032bedd96003d7bf54fa4cf7e9

Franca është një nga vendet me situatën më problematike përsa i përket viktimave dhe të prekurve nga koronavirusi.

Në 24 orët e fundit janë shënuar 635 viktima, duke e çuar në 13.832 numrin total të jetëve të humbura.

Rastet e reja (4785) kanë bërë që numri i përgjithshëm i të infektuarve të arrijë 129.654.

Në Francë janë shëruar 26.391 vetë, ndërkohë që 6883 janë në gjendje të rëndë për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img