Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Fqinjit të Dorina Memës i merret tamponi: Në pritje të përgjigjes së komshiut po më bie të fikët mua, çfarë të bëj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32b4e8ca1b70d9213179259991b69263

Bodybuilderja shqiptare Dorina Mema, është një nga perzonazhet shumë të komentuar në mediat rozë.

 

Dorina Mema shpesh poston foto provokuese dhe shumë tërheqëse. Bodybuilderja është shprehur se ndihet e friksuar pasi fqinji i saj ka kryer tamponin, për të verefikuar nëse është me Covid-19.

Mes panikut dhe frikës Mema ka postuar në Instagram duke thënë se tani në pritje për përgjigjen e komshiut, po i bie të  fiktw nga frika.

“Stafi mjekësor erdhën të bënin një tampon tek lagjja ime, paskan qenë pikërisht te kati im. Në pritje të përgjigjes së komshiut po më bie të fikët mua. Çfarë duhet të bëj?”, shkruan Dorina Mema në postimin e saj.

Krah postimit ajo ka shkruar: “Nuk di domethënw çfarë ankthi, si ta ndihmojmë a si ta shmangim njëri-tjetrin????”- shkruan Mema.

Kujtojmë që vendi ynë prej disa javësh tashmë është prekur nga koronavirusi dhe deri më tani 23 persona kanë humbur jetën, ndërsa 433 janë të infektuar.

92693517_233182454596335_8390252006106726400_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img