Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

FOTOT që çoroditën botën, e vërteta e drekës së Kim Jong Un dhe liderit të Filipineve

spot_img

Lajme të ngjashëm

396dcaa6f4eec2436b56461975f0b70f

Dreka e liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un dhe presidentit të Filipineve Rodrigo Duterte ka çoroditur rrjetin në mbarë botën.

Disa foto qarkullun në media dhe njerëzit menduan se dy liderët kishin drekuar.

Mirëpo, nuk është kështu, pasi bëhet fjalë për sozitë e tyre, shkruan BBC, transmeton Newsbomb.al.

Cresencio Extreme, ngjason me Rodrigo Duterte dhe Howard X me Kim Jong-un, të cilët kanë publikuar foto në rrjetet sociale.

Cresencio Extreme dhe dhe Howard X, që mbanin pushkë të rreme në dorë, u pritën me gëzim dhe brohoritje nga stafi i një restoranti, si edhe nga publiku.

Madje shkuan së bashku në meshën e së dielës në Kishën e Shën Jozefit, ku Cresencio Extreme mbante veshur një këmishë të bardhë që specifikon Duterte.

_105463672_tv052073919.jpg

_105463676_hi052073553.jpg

_105463720_hi052073540.jpg

_105463724_hi052073548.jpg

_105462934_hi052073904.jpg

_105462935_dudez2.jpg

 

_105462937_kim-composites.jpg

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img