Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Fotot nga “pasarela” e radhës në Kuvend, kostume plot stil dhe sharm, ja çfarë veshën deputetët sot

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot është zhvilluar seanca parlamentare e radhës në Kuvendin e Shqipërisë dhe deputetet nuk janë kursyer të tregojnë disa nga trendet e fundit të modës.

Duke iu përshtatur motit të ftohtë dhe ngjyrave të stinës deputetet janë shfaqur me kostume, pastel, kafe dhe ngjyrë të zezë, kurse deputetët kanë preferuar kostumet e errëta monochrome, pra një ngjyrëshe.

Ajo e cila ka rënë më shumë në sy është ministrja e Kulturës, Elva Margariti, e cila si çdo herë dhe këtë të enjtë është shfaqur me kostum të zi plot sharm dhe stil.

1635416604 PARLAMENT61

1635416604 PARLAMENT60 1
1635416563 PARLAMENT36
1635416563 PARLAMENT38
1635416563 PARLAMENT39
1635416563 PARLAMENT50
1635416563 PARLAMENT51
1635416563 PARLAMENT52
1635416563 PARLAMENT45
1635416563 PARLAMENT44

1635416563 PARLAMENT42
1635416563 PARLAMENT35

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img