FOTOT më të bukura që s’i keni parë ende nga Tirana e mbuluar me dëborë, i keni në këtë galeri

Publikuar tek: aktualitet, më 07:39 12-01-2017 FOTOT më të bukura që s’i keni parë ende nga Tirana e mbuluar me dëborë, i keni në këtë galeri

Këto janë disa nga fotografitë më të bukura shkrepur dje në Tiranën e mbuluar me dëborë.

Pamjet mahnitëse na i përcjell Hektor Pustina dhe tregojnë magjinë e gjithë atmosferën që krijoi dëbora që kryeqyteti s’e kishte parë që prej vitit 1985.

tr1.jpg

tr.jpg

tr2.jpg

tr3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reshjet e borës, Veliaj apel qytetarëve: Tregoni kujdes në lëvizje; Mbi 1200 punonjës në terren (FOTOT)
As shiu e as bora... Shikoni ç’po ndodh pa gdhirë mirë në "Arenën Kombëtare" (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010633945465088
array(1) { ["section"]=> string(99) "fotot-me-te-bukura-qe-s-i-keni-pare-ende-nga-tirana-e-mbuluar-me-debore-i-keni-ne-kete-galeri-65277" }