Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Fotolajm: Tualete publike për tifozët e huaj në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tirana është përmendur shpesh si kryeqyteti i vetëm në botë që nuk ka tualete publike.

Por së fundmi, në rrugët e Tiranës janë vënë re dhjetra kabina WC, të cilat janë vendosur në disa pika, madje dhe anës rrugëve kryesore për tifozët e huaj.

albsig

spring

Këto pesë kabina janë parë shumë pranë qendrës së qytetit, aty ku ndodhen fansat e Feyenoord.

Për banorët e kryeqytetit mesa duket do të vazhdojë “tradita” e përdorjes së urave përgjatë Lanës si tualete publike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img