Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Fotolajm/Thyhet pema dhe bën “petë” makinën në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pemë e vjetër ka rënë mëngjesin e sotëm mbi një makinë në Tiranë, duke i shkaktuar dëmtime të mëdha.

Ngjarja ka ndodhur tek rruga “Sami Frashëri” pranë kryqëzimit të Drejtorisë së Policisë.

Pema është thyer dhe ka zënë poshtë mjetin tip Renault. Fatmirësisht bëhet me dije se nuk ka patur persona të lënduar.

Më shumë


spot_img

spot_img