Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

FOTOLAJM/ Shtrirë në tokë bashkë me ushtarët, Ambasadorja Yuri Kim qëllon me mitraloz dhe pistoletë në bazën e Bizës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim, e shoqëruar nga ministri Niko Peleshi ka qenë dje në bazën stërvitore të Bizës, ku janë trupat që kanë ardhur në Shqipëri në kuadër Defender Europe 21.

SIç shihet nga pmajet që janë publikuar sot, krejt pa komplekse diplomatja e lartë amerikane në Tiranë, është shtrirë në tokë bashkë me një ushtarë dhe qëllon me mitraloz. Në një foto tjetër ajo shfaqet duke shënjestruar dhe qëlluar me pistoletë.

1621590103 kim1

Më shumë

spot_img
spot_img