Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fotolajm: “Rruga për Tiron o knej”, Rama i jep “direktiva” policëve belgë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama shpërndan këtë fotografi nga vizita e tij sot në Bruksel, ku u takua me krerë të lartë të BE-së dhe homologët në rajon.

Në Instagram, kreu i qeverisë ka zgjedhur të postojë foton, ku dallohet teksa i bën me shenjë disa policëve belgë që qëndrojnë mbi motorra.

“Rruga për Tiron o knej”, shkruan Rama bashkangjitur me foton.

gghde4rhh

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img