Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

FOTOLAJM/ Roja i selisë së PD: Dy zonja nga Kisha e Laçit erdhën sot dhe ndezën qiri, për mbarësinë e Partisë

Lajme të ngjashëm

Pëllumb Matraku, një nga personat e parë që dha dorëheqjen nga puna në PD kur partia u nda mes Berishës dhe Bashës, është rikthyer përsëri pas tryezës së recepsionit, sapo kontrollin e mori Grupi i Rithemelimit. Tre ditë më parë, Flamur Noka e riktheu në detyrë rojen historik të PD.

Sot, Pëllumb Matraku ka ndarë një foto në rrjetet sociale dhe tregon se dy zonja kanë shkuar në selinë blu direkt nga Kisha e Laçit dhe kanë ndezur atje një qiri, për mbarësi. “Sot erdhën dy zonja demokrate direkt nga Kisha e Shna Ndojt dhe ndezën një qiri për mbarësi”, shkruan Pëllumb Matraku dhe ndan foton e mëposhtme.


Më shumë