Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

FOTOLAJM/ Qytetari përlotet teksa pyetet përse po proteston

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët të shumtë janë mbledhur këtë të shtunë në sheshin “Skënderbej”. Sot është dita e katërt e protestës së qytetarëve, të cilët kundërshtojnë rritjen e çmimit të naftës dhe karburanteve.

Një protestues është përlotur teksa është pyetur nga gazetarja se përse po protestonte. Ai u shpreh mes lotësh se nuk mund të sigurojë dot ushqimet me këto çmime që janë rritur së fundmi në vendin tonë.

Më shumë


spot_img
spot_img