Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

FOTOLAJM: Pjesëmarrje e lartë në protestën e PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qindra qytetarë janë mbledhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në protestën e thirrur nga kreu i PD, Sali Berisha.

Një tjetër grup protestuesish janë mbledhur në selinë blu dhe pritet të nisen prej andej të shoqëruar nga ish-kryeministri Berisha.

Në protestë marrin pjesë dhe aleatët e PD, si LSI, PAA e Agron Dukës, dhe aleatët Nard Ndoka dhe të tjerë.

PAMJET:

Më shumë


spot_img
spot_img