Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTOLAJM/ Nusja niset me vellon e dasmës për në Gjermani, në avionin e linjës Prishtinë- Düsseldorf

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua, me gjasa shqiptare e Kosovës, është nisur nga vendi i saj drejt Gjermanisë me vellon e dasmës. Fotot janë shkrepur në avionin e linjës Prishtinë- Düsseldorf dhe pasagjerët i kanë shpërndarë me shpjetësi në rrjetet sociale.

Nusja me vello të bardhë, shihet teksa qëndron në këmbë pranë ulseve të avionit, duke pritur raddhën e saj. Edhe nga flokët, nusja duket se i ka ato të rregulluara. Pasagjerët që kanë shkrepur fotot, janë shprehur se “ngjarja” ka qenë dje në Aeroportin e Prishtinës, në një avion që nisej për në Gjermani.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img