Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

FOTOLAJM/ Lulzim Basha shfaqet në Panairin e Librit, takohet me autorë e lexues

spot_img

Lajme të ngjashëm

Klima e ndezur politike në vend dhe akuzat për Portin e Durrësit mes opozitës dhe mazhorancës, nuk e shqetësojnë më Lulzim Bashën. Ish-kryetari i Partisë Demokratike është distancuar nga akuzat qëkur dorëzoi detyrën.

Ish-kryedemokrati është shfaqur më së shumti në aktivitete jashtë politikës, ashtu si këtë të enjte në Panarin e Librit.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, ish-numri një i demokratëve është takuar me autorë e lexues që ndodhen në Pallatin e Kongreseve. Po ashtu, Lulzim Basha ka gjetur kohën të blejë dhe libra për vete, pasi në dorë mbanë një çantë me libra.

Më shumë
spot_img
spot_img