Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

FOTOLAJM/ Kukësi inaguron stadiumin e ri, në fushë zbret edhe djali i vogël i Ramës, Zaho

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të djalit të tij, Zaho pak para fillimit të ndeshjes Kukësi-Laçi, në stadiumin “Kukës Arena”, i cili u inagurua këtë të shtunë.

Zaho ka zbritur në fushën e blertë dhe shihet teksa luan me top. Kujtojmë se kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin e stadiumit të ri të Kukësit.

albsig

spring


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img