Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

FOTOLAJM/ Kryeministri në fundjavë preferon të pijë kafe në TEG

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama këtë fund jave te nxehte, nuk e ka kaluar neper plazhe, si shume pushues te tjerë. Ai ka vendosur te shoqërojë te birin ne TEG, i cili eshte zbavitur me video lojëra.

Vizitore te shumte ne TEG, janë befasuar kur e kane pare kryeministrin te ulur vetëm ne kafe. Disa prej tyre kane rendur t’i kërkojnë atij te dalin ne foto. Rama, duket se ka qene i relaksuar ne versionin e prindit ne fundjave dhe nuk i ka refuzuar kërkesat.

albsig

Disa prej momenteve të Ramës me të birin Zaho janë  fotografuar nga vizitore te rastit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img