Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

FOTOLAJM/ Krerët e kombit shqiptar “kuvendojnë” bashkë në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Krerët e dy shteteve tona shqiptare, pas ceremonisë së ngritjes së Flamurit në sheshin historik të Vlorës, janë ulur bashkë në një nga kafet e qytetit bregdetar.

Në takimin vëllazëror shihen të jenë presidentët Vjosa Osmani e Bajram Begaj, kryeministrat Albin Kurti e Edi Rama, dhe dy kryetarët e Kuvendeve, Lindita Nikolla dhe Glauk Konjufca. Të gjithë u panë të buzëqeshur nga ky takim relaksues.

Më shumë


spot_img

spot_img