Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

FOTOLAJM/ Krah fotos me bashkëshorten, drejtori i Pfizer mban në zyrën e tij pikturën dhe librin që i ka dhuruar Edi Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi në Nju Jork një takim me drejtorin ekzekutiv të kompanisë Pfizer, Dr. Albert Bourla.

Rama publikoi në rrjetet sociale foton me Bourla, por interesante është ajo që shihet në foto. Në zyrën e tij, krah fotografisë me bashkëshorten, drejtori i Pfizer mban edhe librin që Edi Rama ia dhuroi një vit më parë.

Gjithashtu krah librit është edhe një pikturë e kryeministrit të Shqipërisë, e vendosur në kornizë, që mesa duket i ka pëlqyer shumë Albert Bourla-së.

242864827 10159025892631523 2887885826329051554 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img