Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

FOTOLAJM/ Ish-kryebashkiakut Muharrem Rama i del 2 mijë lekëshi nga xhepi para SPAK-ut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Muharrem Rama, është shfaqur sot para Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, ku u thirr për arsye që mbeten ende të paqarta.

Në fotot e publikuara nga gazetarja Anila Hoxha, ish-kryebashkiaku shihet para SPAK-ut, ndërsa në xhepin e pantallonave ka një 2 mijë lekëshe, e cila është gati duke i rënë në tokë.

“Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës ishte aq i emocionuar kur po hynte në prokurori, sa dhe 2 mijë lekëshja që kishte në xhep deshi të dalë nga astari”, shkruan gazetarja.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img