Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

FOTOLAJM/ I ftohti i acartë “gdhend në akull” Pogradecin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditët e ftohta dhe moti i acartë kanë “gdhendur në akull” Pogradecin mëngjesin e kësaj të marte. Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, temperaturat e ulta disa gradë nën 0 “i kanë dhënë formë” objekteve dhe pemëve.

Tavolinat, karriget dhe pemët dekorative në bizneset buzë liqenit kanë ngrirë si pasojë e dallgëve që janë përplasur gjatë orëve të natës në to.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img