Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Fotolajm: Flamur Noka i revoltuar edhe me Ervin Salianjin pas mbledhjes së PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbledhja e kryesisë së Grupit Parlamentar të PD është shoqëruar me tensione dhe debate të forta.

Flamur Noka i është drejtuar Lulzim Bashës duke i thënë se me përjashtimin e Sali Berishës, “i nguli thikën pas shpine demokratëve”.

Por edhe pas përfundimit të mbledhjes, Noka është fotografuar në korridorin e selisë i tensionuar, këtë herë teksa i komunikon diçka deputetit Ervin Salianji.

Nga gjuha e trupit, duket shqetësimi dhe revolta e Nokës me deputetët që kanë zgjedhur t’i qëndrojnë në krah Bashës.

dfwerghe4rhh

asdfew34ewe4gh
sdgfswgegf
zsdfswefwgt3eg3egf
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img