Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

FOTOLAJM/ Edi Rama “matet” me dy peshqit gjigand në Sarandë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që në këto ditë me diell të shkojë në jug të vendit. Vendnndodhjen e tij e ka “zbuluar” kryebashkiaku socialist i Sarandës Adrian Gurma, përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale.

Peshkatarët e zonës kanë qëlluar me fat këtë të mërkurë dhe kanë kapur dy peshq gjigand, të cilët i kalojnë 2.5 metra. Kryeministri Rama ka shkuar në një peshkarexhat, i veshur sportiv dhe matet me peshqit, të cilët në dukje janë ton.

Edhe pse kryeministri është 2.01 i gjatë, peshqit e kalojnë gjatësinë e tij dhe dalin dukshëm më lart.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img